
Спальний мішок Vango Ember Single/+4°C Black Left (SBQEMBER B05TJ8)
- Немає в наявності
- Код: OT_929153
1 380 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Vango Ember Single/+4°C Black Left (SBQEMBER B05TJ8) - недорогий і легкий спальний мішок, призначений в першу чергу для сімейного відпочинку в кемпінговому таборі. Модель має значний запас по теплоізоляції та може використовуватися протягом весняно-осіннього сезону. Спальний мішок виконаний із якісних і практичних матеріалів, має потовщений підголівник, а завдяки двосторонній блискавці, може бути трансформований в ковдру. Спальний мішок Vango Ember Single/+4°C Black Left (SBQEMBER B05TJ8) в поєднанні з невеликою ціною є ідеальною покупкою для економних туристів.
Особливості:
- Grade A Quality Fill - чудовий волокнистий наповнювач, міцний, теплий і легкий, довго зберігає форму та м'якість на дотик.
- Independently Tested - спальний мішок відповідає стандарту ISO 23537-1:2016, який нормує вимоги до розмірів та теплових характеристик спальних мішків, а також властивостей тканини та використовуваних матеріалів. Зверніть увагу, що тільки сертифіковані спальні мішки відповідають заявленим температурним режимам та гарантують Вам тепло та комфорт тривалий час, не зважаючи на холод та вогкість.
- Hanging Loops - пара спеціальних петель, розміщених у нижній частині спального мішка та призначених для підвішування його під час просушування.
- Integrated Head Rest - вбудований підголівник забезпечує додатковий комфорт і тепло для голови.
- Square Shaped Sleeping Bag - спальний мішок прямокутної форми забезпечує додатковий простір для більшої свободи рухів під час сну.
- Single-Layer Stitch Construction - одношарова конструкція з одним швом зменшує виникнення холодних плям, забезпечуючи рівномірний розподіл наповнювача в мішку.
- Woven Zip Puller - бігунок блискавки з пулером із тканини дозволяє швидко та легко розкрити спальний мішок.
- Two-Way Zip - двостороння блискавка дозволяє розстебнути спальний мішок зверху або знизу для збільшення вентиляції.
- Polair® Shell - гладка на дотик, зносостійка поліефірна тканина Polair® (190T), яку можна мити.
- Polair® Lining - надм'яка, зносостійка підкладка з поліестеру Polair®, що легко миється.
- ThermoLock Insulation - утеплювач ThermoLock забезпечує тепло і зберігає форму у вологих умовах.
- Stuffsack with Drawcord - чохол зі шнурком, що стягує, спрощує складання спального мішка і мінімізує розмір упаковки для зручності транспортування.
- S-Stitching - S-подібна строчка утримує утеплювач на місці для рівномірного розподілу тепла по всьому тілу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 1250 г |
| Розташування блискавки спальника | Зліва (L) |
| Сезон | Демісезон |
| Температура екстриму | -10 °С |
| Форма спальника | Ковдра |
| Колір | Чорний |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | 8 град. |
| Нижня температура комфорту | 9 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 200 см |
| Матеріал спальника | |
| Наповнювач | Синтетичне волокно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | Одномісні |
| Вікова група | Дорослі |
| Габарити в складеному вигляді | 37 х 21 х 21 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Комплект постачання | Спальний мішок<br/>_x000D_Чохол |
| Матеріал верху | Polair® Shell |
| Матеріал підкладки | Polair® Lining |
| Особливості спальника | Спальний мішок |
| РОЗМІРИ | 200 х 75 см |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 380 ₴


