
Стіл кемпінговий Vango Granite Duo 120 Table Excalibur (TBNGRANITE27086)
- Немає в наявності
- Код: OT_925345
4 400 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструкція кемпінгового стола Vango Granite Duo 120 дає змогу розміститися за ним компанії із шести осіб. Стіл може бути трансформований з обіднього в нижчий — кавовий столик, завдяки змінній висоті ніжок. Стільниця зроблена з легкого та гігієнічного матеріалу з зовнішнім оздобленням під граніт. Алюмінієвий каркас складається удвоє й може транспортуватися за ручку у формі кейса. Vango Granite Duo 120 створить бажаний рівень комфорту, хоч де ви будете, чи то в кемпінгу, на риболовлі, на дачі, чи то просто відпочиваєте на природі.

Технічні характеристики:
- Тип: складаний.
- Вид: стіл.
- Максимальне навантаження: 30 кг.
- Матеріал каркаса: алюмінієва рама.
- Матеріал стільниці: ДВП ламіноване пластиком для створення гігієнічної та зручної в чищенні поверхні. Не намокає від води.
- Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, риболовлі, будинку та дачі.
Особливості:
- Легкий і водночас міцний алюмінієвий каркас витримує навантаження до 30 кг
- Змінна висота стола (40/71 см)
- Регулювання ніжок для стабільності на нерівній поверхні
- Знімні ніжки стола зручно кріпляться під стільницею
- Поверхня стільниці зроблена під текстуру граніту, легка, гігієнічна та зручна в очищенні
- Ручка для транспортування
- Компактно складається й не вимагає чохла для транспортування

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Країна виробник | Великобританія |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 5.82 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 925345 |
| Вага в пакованні | 6 кг |
| Тип | Столи |
| Габарити паковання | 61 х 7 х 81 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Стіл |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | ДСП ламіноване пластиком для створення гігієнічної та зручної в чищенні поверхні. Не намокає від води |
| РОЗМІРИ | 120 х 80 х 71 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Штрихкод | 5023518827919 |
- Ціна: 4 400 ₴








