
Стіл розкладний Highlander Aluminium Slat Folding Table Small Silver (FUR073)
- Немає в наявності
- Код: OT_925474
2 109 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Highlander Aluminium Slat Folding Table Small Silver (FUR073) - невеликий кемпінговий стіл, який легко розкладається та складається в чохол. Поєднання сталевої рами та алюмінієвої стільниці забезпечує його міцність та довговічність. Дана модель це відмінний варіант для їди або настільних ігор на відкритому повітрі для чотирьох осіб. Стіл розкладний Highlander Aluminium Slat Folding Table Small Silver (FUR073) додасть комфорту вашому дозвіллю.
Особливості:
- Міцний сталевий каркас витримує навантаження до 30 кг.
- Алюмінієва стільниця відрізняється міцністю та довговічністю.
- Компактно складається в чохол для зберігання та транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Країна виробник | Великобританія |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 925474 |
| Тип | Столи |
| Габарити паковання | 61 х 20 х 11 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Стол<br />_x000D_ Чехол |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| РОЗМІРИ | 70 x 70 x 70 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Штрихкод | 5034358040871 |
- Ціна: 2 109 ₴




