
Стіл розкладний High Peak Sevilla Silver (44180)
- Немає в наявності
- Код: OT_928990
3 879 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
High Peak Sevilla Silver (44180) - легкий розкладний стіл із алюмінієвою рамою та стільницею з рулонних ламелей. Регульовані ніжки призначені для правильного встановлення стола на нерівній поверхні. У складеному вигляді стіл дуже компактний, поставляється з практичним чохлом для переноски.
Особливості:
- Регульовані ніжки.
- Стільниця з алюмінієвих ламелей.
- Алюмінієва рама діаметром 19 мм.
- Чохол для зберігання з тканини 300D Polyester.
- Невеликий розмір упаковки.
- Максимальне навантаження - 30 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 2.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 928990 |
| Тип | Столи |
| Габарити паковання | 102,5 x 15,5 x 15,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Стол<br />_x000D_ Чехол |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| РОЗМІРИ | 70 x 70 x 70 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Штрихкод | 4001690441803 |
- Ціна: 3 879 ₴

