
Стіл розкладний High Peak Olvera Silver (44188)
- Немає в наявності
- Код: OT_928991
6 870 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
High Peak Olvera Silver (44188) - відносно легкий розкладний стіл із алюмінієвою рамою та стільницею з рулонних ламелей. Ніжка, що регулюється, призначена для правильної установки стола на нерівній поверхні. У складеному вигляді стіл досить компактний, поставляється з практичним чохлом для переноски.
Особливості:
- Регульована ніжка.
- Стільниця з алюмінієвих ламелей.
- Міцна алюмінієва рама 25 х 25 мм.
- Чохол для зберігання з тканини 300D Polyester.
- Невеликий розмір упаковки.
- Максимальне навантаження - 30 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 6.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 928991 |
| Тип | Столи |
| Габарити паковання | 106 x 22 x 13,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Стіл<br/> Чохол |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| РОЗМІРИ | 110 x 72 x 70 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Штрихкод | 4001690441889 |
- Ціна: 6 870 ₴

