
Стіл розкладний Easy Camp Caylar Brown (540027)
- Немає в наявності
- Код: OT_929834
1 449 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насолоджуйтесь романтичною вечерею під зоряним небом за розкладним столом Easy Camp Caylar Brown (540027), розрахованим на двох. Надміцна сталева рама має чотири поперечні опори, які забезпечують стійкість у вітряний день. Ламінована стільниця легко миється, але не слід залишати стіл під сильним дощем або на спекотному сонці. Ніжки столу складаються після використання.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Не вимагає складання.
- Легкий і зручний для транспортування.
- Міцна сталева рама.
- Стільниця з ламінованого МДФ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Країна виробник | Данія |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 4.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 929834 |
| Тип | Столи |
| Габарити паковання | 40,5 x 60,5 x 6 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Стіл |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| РОЗМІРИ | 40,5 x 60,5 x 50 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Штрихкод | 5709388128560 |
- Ціна: 1 449 ₴







