
Стіл розкладний Highlander Compact Folding Table Double Grey (FUR077-GY)
- Немає в наявності
- Код: OT_929856
3 159 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл розкладний Highlander Compact Folding Table Double Grey (FUR077-GY) середнього розміру та вміщує від чотирьох до шести осіб. Він ідеально підходить для заміських поїздок із друзями та родиною. На ньому достатньо місця для приготування їжі, їди та настільних ігор. Стільниця виконана з ламінованих МДФ плит. Дана модель столу легка та міцна завдяки алюмінієвій рамі. Складана конструкція має блокувальний механізм та зручну ручку для перенесення.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Не потребує збирання.
- Практична ручка для легкого та зручного перенесення.
- Механізм блокування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Країна виробник | Великобританія |
| Колір | Сірий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 5.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 929856 |
| Тип | Столи |
| Габарити паковання | 60 х 60 х 8 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Стіл |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| РОЗМІРИ | 70 x 120 x 60 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Штрихкод | 5034358876470 |
- Ціна: 3 159 ₴









