
Стілець розкладний Outwell Cromer Green Vineyard (410090)
- Немає в наявності
- Код: OT_929230
2 900 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насолоджуйтесь всіма перевагами літа разом із розкладним стільцем Outwell Cromer Green Vineyard (410090). Завдяки п'яти положенням спинки, ви можете сидіти прямо, спілкуючись із друзями, обідаючи, або відкинутися назад для прийняття сонячних ванн. Стілець має міцний сталевий каркас, а тканинний матеріал Textiline легко чистити в разі забруднення. Знімна подушка забезпечує додатковий комфорт, а висока спинка - відмінну ергономічну підтримку спини. Легкий для перенесення садом, кемпінговим табором або пляжем, стілець розкладається та складається за лічені секунди. Відпочивайте стильно разом із розкладним стільцем Outwell Cromer Green Vineyard (410090).
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Конструкція не потребує збирання.
- Каркас із високоміцної сталі.
- Легка у догляді високоякісна текстильна тканина.
- Стильна висока спинка регулюється в п'яти положеннях.
- Інтегрована знімна подушка з піни в області шиї.
- Максимальне навантаження - 120 кг.
- Висота сидіння - 44 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 5 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стільці |
| Висота | 1190 мм |
| Габарити паковання | 61 x 10 x 114,5 см |
| Гаранійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 610 мм |
| Комплектація | Стілець |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 730 мм |
- Ціна: 2 900 ₴






