
Стілець розкладний Vango Kraken 2 Oversized Chair Excalibur (CHQKRAKENE27Z06)
- Немає в наявності
- Код: OT_928226
4 400 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Vango Kraken 2 Oversized Chair Excalibur (CHQKRAKENE27Z06) ідеально підходить для тих, кому необхідний просторий та зручний розкладний стілець з великим запасом міцності, здатний створити необхідний комфорт під час відпочинку на природі. Приємна на дотик тканина DuoWeave™ Fabric вирізняється високою міцністю та еластичністю. Спинка та сидіння стільця мають м'яку пінополіуретанову підкладку. Сталевий каркас та підлокітники витримують навантаження до 180 кг, при цьому вага стільця відносно невелика. Vango Kraken 2 Oversized Chair Excalibur (CHQKRAKENE27Z06) створить бажаний комфорт, де б Ви не були: на риболовлі, полюванні, вдома чи просто на природі.

Особливості:
- DuoWeave™ Fabric - тканина на основі поліестеру, дуже еластична, м'яка на дотик, відрізняється високою міцністю та довговічністю.
- Сталевий каркас підвищеної міцності витримує навантаження до 180 кг.
- Збільшена ширина порівняно зі стандартними стільцями.
- Плоскі пластикові накладки на ніжках стільця підвищують стійкість конструкції, запобігаючи зануренню в землю.
- Пінополіуретанова підкладка сприяє максимальному комфорту.
- Жорсткі підлокітники закругленої форми витримують велике навантаження під час вставання.
- Висота сидіння - 47 см.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 4.8 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 180 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стільці |
| Висота | 950 мм |
| Габарити паковання | 23 х 89 х 21 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 610 мм |
| Комплектація | Стул<br />_x000D_ Чехол |
| Матеріал сидіння | DuoWeave™ Fabric |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 670 мм |
- Ціна: 4 400 ₴



