
Стілець кемпінговий Easy Camp Arm Chair Night Blue (480044)
- Немає в наявності
- Код: OT_928350
750 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний складаний стілець Easy Camp Arm Chair Night Blue (480044) ідеально відповідає лінійці наметів датського виробника, так що Ви зможете підібрати все в одному стилі для відпочинку в кемпінгу. Міцний та зручний, у підлокітнику є тримач для пляшки, а сама конструкція складається та розкладається за лічені секунди.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Не вимагає збирання.
- Легкий та зручний для перенесення.
- Сітчастий підсклянник.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
- Максимальне навантаження - 110 кг
- Висота сидіння - 40 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 2.3 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стільці |
| Габарити паковання | 15 x 15 x 84 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 500 мм |
- Ціна: 750 ₴

