
Стілець розкладний Highlander Edinburgh Camping Chair Olive (FUR002-OG)
- Немає в наявності
- Код: OT_928391
1 000 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець розкладний Highlander Edinburgh Camping Chair Olive (FUR002-OG) є ідеальним супутником для відпочинку на природі. Сталевий каркас і міцна тканина забезпечують тривалий час експлуатації, а компактна складана конструкція дозволяє легко переносити крісло та зберігати його у чохлі.
Особливості:
- Складана конструкція для зручності транспортування.
- Підстаканник у підлокітнику.
- Міцна сталева рама.
- Упаковується в компактний чохол для перенесення.
- Максимальне навантаження - 100 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 2.2 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Колір | Оливковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стільці |
| Висота | 890 мм |
| Габарити паковання | 15 х 15 х 89 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 510 мм |
| Комплектація | Стул<br /> Чехол |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 510 мм |
- Ціна: 1 000 ₴




