
Стілець розкладний Outwell Blackpool Ocean Blue (470346)
- Готово до відправки
- Код: OT_928873
2 900 ₴
2 769 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець розкладний Outwell Blackpool Ocean Blue (470346) дуже легкий та зручний для перенесення. Він має міцну сталеву раму з порошковим фарбуванням, текстильний матеріал, що легко очищається, та міцні підлокітники. Стілець не вимагає збирання, розкладається та складається за лічені секунди. Проста функція блокування запобігає руйнуванню каркасу під час використання.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Конструкція не потребує збирання.
- Каркас із високоміцної сталі.
- Невеликий розмір у складеному вигляді.
- Легка у догляді високоякісна текстильна тканина.
- Міцні пластикові підлокітники.
- Проста у використанні функція блокування.
- Максимальне навантаження - 120 кг.
- Висота сидіння - 40 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 3.3 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стільці |
| Висота | 860 мм |
| Габарити паковання | 55 x 5 x 78,5 см |
| Гаранійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 550 мм |
| Комплектація | Стілець |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 560 мм |
- Ціна: 2 769 ₴



