
Стілець розкладний Outwell Lomond Blue (470310)
- Немає в наявності
- Код: OT_928964
5 760 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насолоджуйтесь життям, сидячи в розкладному стільці Outwell Lomond Blue (470310). Його каркас виконаний із високоміцної сталі з порошковим фарбуванням. Висока спинка з рельєфного поліестеру регулюється в трьох положеннях, а зручні підлокітники забезпечують комфорт для рук. Стілець розкладний Outwell Lomond Blue (470310) ідеально підходить для відпочинку на природі з друзями, має підстаканник і чохол для перенесення, що полегшує транспортування та забезпечує компактне зберігання, коли стілець не використовується.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Конструкція не потребує збирання.
- Легкий та зручний для перенесення.
- Каркас із високоміцної сталі.
- М'яка оббивка спинки та підголівника забезпечує оптимальний комфорт під час сидіння.
- Зручні підлокітники для комфорту та підтримки рук.
- Висока спинка для оптимальної підтримки шиї.
- Регулюється у трьох різних положеннях.
- Ідеально підходить як обідній стілець або як крісло для відпочинку.
- Підстаканник можна сховати під сидіння, коли він не використовується.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
- Максимальне навантаження - 125 кг.
- Висота сидіння - 46 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 6.2 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 125 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стільці |
| Висота | 1090 мм |
| Габарити паковання | 30 x 20 x 93 см |
| Гаранійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 600 мм |
| Комплектація | Стул<br /> Чехол |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 800 мм |
- Ціна: 5 760 ₴




