
Стілець розкладний High Peak Alicante Dark Grey/Blue (44117)
- Немає в наявності
- Код: OT_929561
3 980 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
High Peak Alicante Dark Grey/Blue (44117) - комфортний розкладний стілець із регульованою в трьох положеннях спинкою, м'яким сидінням і знімним підголівником. Міцна сталева рама з порошковим покриттям витримує навантаження до 120 кг. Зносостійка якісна тканина з поліестеру забезпечує тривалу експлуатацію. У складеному вигляді стілець досить компактний, поставляється з практичним чохлом для зберігання.
Особливості:
- М'яке сидіння та спинка.
- Спинка регулюється в трьох положеннях.
- Регульовані підлокітники.
- Знімна подушка під голову.
- Вбудований підстаканник.
- Чохол для зберігання з тканини 300D Polyester.
- Максимальне навантаження - 120 кг
- Висота сидіння - 48 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4.6 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стільці |
| Висота | 1050 мм |
| Габарити паковання | 98 x 26 x 18 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 620 мм |
| Комплектація | Стул<br />_x000D_ Чехол |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 3 980 ₴

