
Стілець розкладний Outwell Campo Forest Green (470387)
- Немає в наявності
- Код: OT_929840
3 330 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Outwell Campo Forest Green (470387) - розкладний стілець із м'якими підлокітниками та знімним підстаканником. Каркас виготовлений із високоміцної сталі з порошковим фарбуванням та витримує навантаження до 125 кг. Збільшені опори ніжок підвищують стійкість на м'якому ґрунті. Чохол для перенесення полегшує транспортування та забезпечує компактне зберігання, коли стілець не використовується.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Конструкція не потребує збирання.
- Легкий та зручний для перенесення.
- Каркас із високоміцної сталі.
- Знімний підстаканник, що кріпиться з обох боків крісла.
- Збільшені опори ніжок для підвищеної стійкості.
- М'які підлокітники з набивкою з піноматеріалу.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
- Максимальне навантаження - 125 кг.
- Висота сидіння - 45 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 4.5 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 125 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стільці |
| Висота | 890 мм |
| Габарити паковання | 20 x 19 x 105 см |
| Гаранійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 610 мм |
| Комплектація | Стул<br /> Чехол |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 610 мм |
- Ціна: 3 330 ₴



