
Стілець розкладний Outwell Catamarca XL Forest Green (470391)
- Немає в наявності
- Код: OT_929842
2 970 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насолоджуйтесь життям, сидячи в розкладному стільці Outwell Catamarca XL Forest Green (470391). Його каркас виконаний із високоміцної сталі з порошковим фарбуванням. Широка спинка та м'які підлокітники забезпечують комфорт при сидінні. Стілець розкладний Outwell Catamarca XL Forest Green (470391) ідеально підходить для відпочинку на природі з друзями, у нього є два підстаканники та чохол для перенесення, що полегшує транспортування та забезпечує компактне зберігання, коли стілець не використовується.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Конструкція не потребує збирання.
- Легкий та зручний для перенесення.
- Каркас із високоміцної сталі.
- Широке сидіння для додаткового комфорту.
- Два підстаканники.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
- Максимальне навантаження - 150 кг.
- Висота сидіння - 45 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 4.1 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стільці |
| Висота | 960 мм |
| Габарити паковання | 23 x 20 x 96 см |
| Гаранійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 900 мм |
| Комплектація | Стул<br /> Чехол |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 620 мм |
- Ціна: 2 970 ₴


