
Стілець кемпінговий Vango Dune Granite Grey (CHSDUNE00000003)
- Немає в наявності
- Код: OT_930847
2 149 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкладаний пляжний стілець Vango Dune з жорсткою конструкцією забезпечує хороше підтримування та стійкість, плоскі ніжки перешкоджають зануренню в землю або пісок навіть за максимального навантаження до 120 кг. Оновлений дизайн із глибокою посадкою сидіння й ергономічною спинкою з високоміцного поліестеру дає змогу комфортно відпочивати в кріслі та насолоджуватися красивими заходами сонця. Мала висота дасть змогу використовувати цю модель навіть у компактних кемпінгових наметах із низьким тамбуром. Стілець легко складається до компактних розмірів і транспортується в стильному чохлі.

Технічні характеристики:
- Тип: складаний.
- Тип: крісло.
- Максимальне навантаження, кг: 120.
- Матеріал каркаса: сталь.
- Матеріал конструкції: Тканина Endure — міцна, довговічна поліефірна тканина, призначена для використання на вулиці, стійка до ультрафіолетового випромінювання матеріал.
- Колір: Granite Grey.
- Призначення: для пляжу, кемпінгу, відпочинку на природі, будинки та дачі.
Габарити та вага:
- Розміри зовнішні, ШхГхВ, см: 61 х 55 х 67
- Висота сидіння, см: 21
- Ширина сидіння, см: 51
- Розміри в складеному вигляді, ШхГхВ, см: 20 х 15 х 78
- Вага, кг: 2.8
Загальні характеристики:
- Міцний сталевий каркас витримує навантаження до 120 кг.
- Плоскі ніжки стільця підвищують стійкість конструкції, запобігаючи зануренню в землю.
- Сполучні кріплення сталевого каркаса зроблені з ударостійкого й еластичного ABS пластику.
- Глибока посадка й ергономічна спинка дає змогу комфортно розміститися й розслабитися.
- Жорсткі підлокітники забезпечують надійне підтримування під час садіння в крісло та підйому з нього.
- Мала висота дасть змогу використовувати цю модель навіть у компактних кемпінгових наметах із низьким тамбуром.
- Міцний чохол для транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 2.8 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 3,1 кг |
| Тип | Стільці |
| Висота | 670 мм |
| Габарити паковання | 22 х 17 х 80 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 610 мм |
| Комплектація | Стул<br />_x000D_ Чехол |
| Матеріал сидіння | Endure Fabric |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 550 мм |
- Ціна: 2 149 ₴








