
Ліжко розкладне Outwell Tenby Ocean Blue (410097)
- Немає в наявності
- Код: OT_928865
3 600 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжко розкладне Outwell Tenby Ocean Blue (410097) має міцний сталевий каркас і матеріал оббивки Textiline, що легко очищається. Модель не потребує збирання, розкладається та складається за лічені секунди. Регульована в трьох положеннях спинка дозволяє перетворити розкладачку на комфортний лежак.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Конструкція не потребує збирання.
- Каркас із високоміцної сталі.
- Легка у догляді високоякісна текстильна тканина.
- 3 положення спинки.
- Максимальне навантаження - 120 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Країна виробник | Данія |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 6.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 928865 |
| Тип | Розкладачки |
| Габарити паковання | 61 x 71 x 14 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Комплектація | Ліжко |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Матеріал конструкції | Textiline, Woven and PVC Coated Polyester, 100% Polyester |
| РОЗМІРИ | 54/61 x 188 x 30 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Ocean Blue |
| Штрихкод | 5709388104786 |
- Ціна: 3 600 ₴




