
Ліжко розкладне Vango Hush Campbed Single Granite Grey (ACRHUSH G11TJ8)
- Немає в наявності
- Код: OT_929175
1 770 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)

Vango Hush Campbed Single Granite Grey (ACRHUSH G11TJ8) - одне з небагатьох розкладних ліжок, яке настільки компактне та легке, що поміститься навіть в рюкзаку. Його можна взяти з собою на пікнік або в похід вихідного дня, щоб забезпечити більш високий рівень комфорту під час відпочинку на природі. Ця модель не тільки компактна, але й дуже зручна завдяки використанню тканини Endure Fabric, яка внесла нові стандарти в конструкцію каркасних ліжок для кемпінгу. Тканина досить еластична, м'яка на дотик, забезпечує чудовий баланс між комфортом та довговічністю. Сталевий каркас ліжка витримує навантаження до 100 кг. Ліжко розкладне Vango Hush Campbed Single Granite Grey (ACRHUSH G11TJ8) додасть комфорт під час денного відпочинку або ночівлі на природі.
Особливості:
- Steel Frame - міцний та надійний каркас зі сталі.
- Foldable to Compact Size - ліжко складається до компактного розміру для зручного зберігання та транспортування.
- Supplied with Compact Carry Bag - ліжко складається в компактний чохол для перенесення.
- Maximum Loading Weight - максимальне навантаження 100 кг.
- Endure Fabric - міцна поліефірна тканина, призначена для використання на вулиці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Країна виробник | Великобританія |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 3.54 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 929175 |
| Тип | Розкладачки |
| Габарити паковання | 70 х 19 х 9 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Ліжко<br/> Чохол |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Матеріал конструкції | Endure Fabric |
| РОЗМІРИ | 182 х 58 х 19 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Штрихкод | 5023519219232 |
- Ціна: 1 770 ₴


