
Ліжко розкладне Easy Camp Pampas Pacific Blue (480062)
- Немає в наявності
- Код: OT_929749
3 150 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжко розкладне Easy Camp Pampas Pacific Blue (480062) розкладається та складається за лічені секунди, що спрощує його транспортування. Ця похідна розкладачка ідеально підходить для кемпінгу, пікніків, фестивалів та спортивних заходів. Дана модель виготовлена з високоякісного поліестеру, а рама є міцною сталевою конструкцією.
Особливості:
- PFC Free - використання у виробничих процесах тільки екологічно чистих матеріалів, що не містять перфторованих і поліфторованих сполук, які застосовуються для надання тканині водовідштовхувальних властивостей, але дуже шкідливі для навколишнього середовища та організму людини.
- Легке та зручне для транспортування.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
- Максимальне навантаження - 110 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Країна виробник | Данія |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 6.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 929749 |
| Тип | Розкладачки |
| Габарити паковання | 10 x 95 x 18 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Ліжко<br/> Чохол |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Матеріал конструкції | PVC Coated, 100% Polyester |
| РОЗМІРИ | 190 х 64,5/72,5 x 40,5 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Pacific Blue |
| Штрихкод | 5709388105141 |
- Ціна: 3 150 ₴



