
Ліжко розкладне High Peak Toledo XL Dark Grey/Blue (44165)
- Немає в наявності
- Код: OT_929803
6 330 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжко розкладне High Peak Toledo XL Dark Grey/Blue (44165) розкладається за кілька секунд і складається так само легко та швидко. Міцна алюмінієва рама витримує навантаження до 120 кг. Зносостійка якісна тканина з поліестеру забезпечує тривалу експлуатацію. У складеному вигляді ліжко досить компактне, поставляється з практичним чохлом для переноски.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Не потребує збирання.
- Легке та зручне для перенесення.
- Міцна алюмінієва рама 25 х 25 мм.
- Чохол для зберігання з тканини 300D Polyester.
- Невеликий розмір упаковки.
- Максимальне навантаження - 120 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Темно-сірий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 8.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 929803 |
| Тип | Розкладачки |
| Габарити паковання | 102,5 x 15,5 x 15,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Ліжко<br/> Чохол |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | 600D Polyester |
| РОЗМІРИ | 205 x 78 x 51 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Штрихкод | 4001690441650 |
- Ціна: 6 330 ₴

