
Тент Ferrino Canopy 5 Places Dark Grey (91221LDD)
- В наявності
- Код: OT_929195
4 800 ₴
4 529 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тент Ferrino Canopy 5 Places Dark Grey (91221LDD) призначений для збільшення житлового простору великих кемпінгових наметів тунельного типу та підходить не тільки до наметів Ferrino, але й до інших наметів аналогічної конструкції, ширини і висоти. Тент має універсальне кріплення до намету, оснащений двоточковими відтяжками для підвищення стабільності. Матеріал має водозахисні та водовідштовхувальні властивості, але насамперед призначення тенту - створення тіні. Така приставна веранда може бути використана для облаштування кемпінгової кухні або зони денного відпочинку.
Особливості:
- Багатоточкова система відтяжок.
- Можливість згортання бічних стінок для використання в спекотну погоду.
- Тент сумісний із наметами Ferrino Fenix 5 Petrol (91193LBB) / Ferrino Meteora 5 Bordeaux (91154HMM).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrino |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вага | |
| Вага | 2.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 929195 |
| Місткість | П'ять місць і більше |
| Внутрішній намет | Немає |
| Водонепроникність | 2000 мм вод. ст. |
| Габарити | 140 х 320 х 200 см |
| Габарити паковання | 57 х 15 х 15 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Каркас | Дуга зі скловолокна |
| Комплектація | Тент, дуга, кілочки, відтяжки, інструкція, ремкомплект, сумка-чохол |
| Конструкція | Одношарові |
| Зовнішній тент | 70D Polyester Diamond, 75 g/m2 Coated with Thermal Insulated, Aluminized Polyurethane (поліестер із термоізоляційним алюмінієвим поліуретановим покриттям) |
| Стать | Немає |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Тенти |
| Паковання | Сумка-чохол |
| Форма | Тунель |
| Штрихкод | 8014044981227 |
- Ціна: 4 529 ₴


