
Шатро Easy Camp Day Lounge Granite Grey (120426)
- В наявності
- Код: OT_929596
7 700 ₴
7 279 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шатро Easy Camp Day Lounge Granite Grey (120426) - простий і швидкий намет для установки завдяки міцному каркасу зі скловолоконних дуг, з'єднаних стропами по всьому периметри та по діагоналі. Ви побачите, що дана модель буде корисною в якості укриття в саду чи на пляжі, а також як кухня, їдальня чи приміщення для зберігання кемпінгового спорядження. Легка конструкція шатра оснащена двома відкидними бічними стінками, тож ви зможете швидко й легко налаштувати його відповідно до мінливих погодних умов.
Особливості:
- Hydrostatic Head 1500 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 1500 мм вод. ст.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Висота всередині становить 200 см, дозволяючи дорослій людині стояти на повний зріст.
- Фіксатори надійно утримують відтяжки при упаковці шатра, щоб уникнути утворення вузлів.
- Точка кріплення для ліхтаря.
- Одна стінка повністю складається для широкого входу в намет.
- Одна стінка із центральною застібкою-блискавкою повністю складається для широкого входу в намет.
- Легко встановлюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Країна виробник | Данія |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 4.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | Чотиримісні |
| Внутрішній намет | Немає |
| Водонепроникність | 1500 мм вод. ст. |
| Габарити паковання | 57 x 15 х 15 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 0.2 мм |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø11 мм |
| Комплектація | Шатро, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Конструкція | Одношарові |
| Матеріал | Полиэстер |
| Призначення | Туристичний |
| Сезон | Літні |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Палатки |
| Паковання | Сумка-чохол |
| Форма | Шатро |
| Ширина | 0.29 мм |
- Ціна: 7 279 ₴









