
Гамак Easy Camp Tobago Mixed Colours (480040)
- Немає в наявності
- Код: OT_928348
1 149 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Отримайте задоволення від відпочинку, де б ви не знаходилися, разом із гамаком Easy Camp Tobago Mixed Colours (480040). Він має вагу всього 1 кг, і його можна взяти з собою куди завгодно: на фестивалі, в кемпінги, на пікніки, спортивні заходи або просто повісити у своєму саду. Класична форма гамака обволікає Ваше тіло для максимального комфорту. Тканина зі 100% полікотону м'яка та міцна, витримує вагу користувача до 120 кг. Яскравий та красивий, гамак Easy Camp Tobago Mixed Colours (480040) не вимагає складання, поставляється разом із чохлом для перенесення та компактного зберігання.
Особливості:
- Не вимагає складання.
- Максимальне навантаження - 120 кг.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Країна виробник | Данія |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Габаритні розміри гамака | |
| Вага | 1 кг |
| Ширина | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гамаки |
| Габарити паковання | 21 x 12 x 28 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Комплектація | Гамак<br />_x000D_ Чехол |
| Матеріал каркаса | Немає |
| Матеріал ложа | хлопок;полиэстер |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Змішані кольори |
- Ціна: 1 149 ₴





