
Тент пляжний Easy Camp Beach Windscreen Surf Ocean Blue (120301)
- Немає в наявності
- Код: OT_928886
819 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Easy Camp Beach Windscreen Surf Ocean Blue (120301) - сучасна версія яскравого пляжного тенту. Низька U-подібна форма забезпечує гарний захист від сторонніх очей та небажаного вітру. Досить проста установка займає лічені хвилини. В комплекті йде чохол для компактного зберігання та транспортування.
Особливості:
- Ідеально підходить для використання на пляжі або в саду для захисту від вітру.
- U-подібна низька аеродинамічна форма.
- Легко встановлюється.
- Яскраві кольори.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | |
| Вага | 1.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 928886 |
| Внутрішній намет | Немає |
| Габарити | 310 х 70 см |
| Габарити паковання | 69 х 7 х 7 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø7,9 мм |
| Комплектація | Тент, дуги, інструкція, сумка-чохол |
| Конструкція | Одношарові |
| Призначення | пляжні |
| Зовнішній тент | 180T polyester PU coated, 100% polyester (поліестер із поліуретановим покриттям) |
| Стать | Немає |
| Сезон | Літні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Тенти |
| Паковання | Сумка-чохол |
| Колір | Ocean Blue |
| Штрихкод | 5709388081599 |
- Ціна: 819 ₴

