
Гамак High Peak Traveller Blue (41224)
- Немає в наявності
- Код: OT_928992
972 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
High Peak Traveller Blue (41224) - легкий гамак із міцного дихаючого нейлону. Невеликий розмір упаковки робить його ідеальним вибором для кемпінгу та далеких поїздок. В комплекті поставки йдуть два карабіни та дві мотузки для надійного кріплення.
Особливості:
- 210T Nylon Breathable (дихаючий нейлон).
- Два карабіна та дві мотузки довжиною 204 см для надійного кріплення.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
- Невеликий розмір упаковки.
- Максимальне навантаження - 110 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал ложа | нейлон |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри гамака | |
| Вага | 0.35 кг |
| Ширина | 1400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гамаки |
| Габарити паковання | 18 х 16,5 х 4,5 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Комплектація | Гамак<br/> 2 карабіни<br/> 2 мотузки<br/> Чохол |
| Матеріал каркаса | Нейлон |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 972 ₴


