
Намет п'ятимісний High Peak Paros 5 Dark Grey/Green (11566)
- Немає в наявності
- Код: OT_923771
20 400 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
High Peak Paros 5 Dark Grey/Green (11566) - п'ятимісний кемпінговий намет із двома входами та роздільними спальнями. Простора житлова зона з високою стелею дозволяє розмістити кемпінгову кухню або розкладні меблі для повноцінного відпочинку. Підлога захищає від вогкості, а велика відстань між внутрішнім наметом та зовнішнім тентом сприяє кращій циркуляції повітря. Москітні сітки на бічних дверях та великому вікні в житловій зоні захищають від настирливих комах та забезпечують вентиляцію, коли Ви знаходитесь усередині. Намет High Peak Paros 5 Dark Grey/Green (11566) може використовуватися як у кемпінговому таборі, так і для сімейного відпочинку на природі.
Особливості:
- Ефективна система вентиляції спальні Vario Vent Control створює комфортний мікроклімат за будь-яких погодних умов.
- Москітні сітки на бічних дверях, великому вікні в житловій зоні та дверях у спальні.
- Знімна перегородка поділяє внутрішній намет на дві спальні.
- Два фронтальні вентиляційні вікна та тильна вентиляційна панель забезпечують приплив свіжого повітря.
- Два максимально прозорі вікна з ПВХ-матеріалу для покращеної видимості.
- Фіранки на вікнах забезпечують затишну атмосферу.
- Усі шви дна та тенту намету проклеєні спеціальною стрічкою, гарантуючи при цьому захист від проникнення вологи у дощову погоду.
- Яскраво-зелені відтяжки сприяють кращій орієнтації на місцевості в темний час доби.
- Для швидкої та правильної установки намету застосовано кольорове маркування опорних дуг.
- Органайзер для зберігання дрібних речей.
- Внутрішні кишені для зберігання речей першої необхідності.
- Кріплення для ліхтаря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Тунель |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | |
| Вага | 11.8 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 200 см |
| Довжина | 480 см |
| Ширина | 310 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 66 х 28 х 28 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø11 мм |
| Кількість спальних місць | П'ять місць і більше |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, чохол із компресійними ременями |
| Особливості намету/тенту | Breathable Polyester (повітропроникний поліестер) |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | Чохол із компресійними ременями |
- Ціна: 20 400 ₴








