
Намет чотиримісний Ferrino Fenix 4 Petrol (91192MBB)
- Немає в наявності
- Код: OT_929600
21 500 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет чотиримісний Ferrino Fenix 4 Petrol (91192MBB) - сімейний тунельний намет із трьома входами, просторим тамбуром із вшитою підлогою та спальнею зі знімною перегородкою. Москітні сітки на вхідних дверях забезпечують захист від настирливих комах. Система вентиляції Air Ventilation System забезпечує постійну циркуляцію повітря, а також позбавляє утворенню конденсату. Фронтальні вікна та панорамне бічне вікно наповнюють внутрішній простір світлом. Висота тамбура 180 см дозволяє стояти на повний зріст.
Особливості:
- Hydrostatic Head 2000 mm - тканина намету має термоізоляційне алюмінізоване поліуретанове покриття, що знижує підвищення температури всередині намету в сонячну погоду та забезпечує водонепроникність 2000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання попаданню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться за прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Затемнені стіни внутрішнього намету зменшують проникнення світла, що сприяє гарному сну.
- Точка кріплення для електричного ліхтаря.
- Комфортна спальня зі знімною перегородкою розрахована на чотирьох осіб.
- Кишені у внутрішньому наметі дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
- Просторий тамбур із повністю вшитою підлогою.
- Три вхідні двері для зручного доступу.
- Спеціальний отвір для прокладання електричного кабелю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrino |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Тунель |
| Колір | Бірюзовий |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 180 см |
| Довжина | 390 см |
| Ширина | 260 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Металлизированный полиэстер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 24 міс |
| Довжина в пакованні | 57 х 25 х 25 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна |
| Кількість спальних місць | Чотиримісні |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, ремкомплект, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Breathable Polyester (повітропроникний поліестер) |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 21 500 ₴








