
Намет High Peak Monodome XL 4 Blue/Grey (10164)
- Немає в наявності
- Код: OT_925383
2 040 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Артикул товару: 925383
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | |
| Вага | 2.6 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 240 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 2,9 кг |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 55 х 12 х 15 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø7,9 мм |
| Кількість спальних місць | Чотиримісні |
| Комплектація | Намет, сумка на блискавці для перенесення, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція |
| Особливості намету/тенту | Немає |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | Сумка-чохол для транспортування |
- Ціна: 2 040 ₴





