
Намет одномісний Highlander Blackthorn 1 Hunter Green (TEN131-HG)
- Немає в наявності
- Код: OT_925509
2 970 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Компактний одномісний намет Highlander Blackthorn 1 Hunter Green (TEN131-HG) цікавий не тільки тим, хто подорожує поодинці, але також рибалкам та мисливцям. Виїжджаючи на нічну риболовлю або полювання, не завжди є можливість брати повнорозмірний намет, в той же час Highlander Blackthorn 1 Hunter Green (TEN131-HG) поміститься навіть у невеликому рюкзаку. Не зважаючи на невисоку ціну та компактні розміри, цей двошаровий намет із якісним поліуретановим покриттям зовнішнього тенту здатний захистити від дощу середньої інтенсивності не тільки господаря, а й досить об'ємний рюкзак, взуття та інші особисті речі. Все це можна розмістити в тамбурі або під навісом зовнішнього тенту зі зворотного боку від входу. Попередньо вигнуті дуги збільшують внутрішній простір намету.
Особливості:
- Внутрішній намет встановлюється першим, а потім зовнішній тент.
- Попередньо вигнуті дуги для забезпечення більшого внутрішнього простору.
- Москітна сітка на вході у внутрішній намет.
- Проклеєні шви дна та зовнішнього тенту.
- У місцях найбільшого навантаження намет посилено додатковими текстильними накладками.
- Два регульовані вентиляційні вікна на торцях намету.
- Інструкція по встановленню вшита в чохол.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Країна виробник | Великобританія |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Тунель |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 1.5 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 75 см |
| Довжина | 265 см |
| Ширина | 170 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 35 х 12 х 12 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø6,9 мм |
| Кількість спальних місць | Одномісні |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Breathable Polyester (повітропроникний поліестер) |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 2 970 ₴








