
Намет технічний High Peak Lido Light Grey/Dark Grey/Blue (14012)
- Немає в наявності
- Код: OT_926276
3 699 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет технічний High Peak Lido Light Grey/Dark Grey/Blue (14012) може використовуватись як роздягальня, душова кабіна або туалет. Модель потребує мінімум місця, вхід закривається на двосторонню блискавку, установка не займає багато часу, виконується дуже швидко та легко.
Особливості:
- Регульовані вентиляційні вікна розташовані у верхній точці купола.
- Вітрозахисна спідниця по периметру намету.
- Внутрішній шнур для розвішування речей: рушника, одягу тощо.
- Москітна сітка на вхідних дверях.
- Кріплення для кемпінгового душу, максимальне навантаження 10 кг.
- Внутрішні кишені-органайзери для дрібних речей.
- Всі шви тенту проклеєні спеціальною стрічкою, гарантуючи захист від проникнення вологи в дощову погоду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | |
| Вага | 3.5 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 1000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 200 см |
| Довжина | 165 см |
| Ширина | 165 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 57 х 14 х 14 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø9,5/Ø11 мм |
| Кількість спальних місць | Одномісні |
| Комплектація | Намет, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Немає |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 3 699 ₴





