
Намет High Peak Mallorca 40 Blue/Grey (10128)
- Немає в наявності
- Код: OT_926281
921 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Артикул товару: 926281
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | |
| Вага | 1 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 230 см |
| Ширина | 119 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 8,5 х 8,5 х 53 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна (fiberglass) | 7.9 мм/6.9 мм |
| Кількість спальних місць | Двомісні |
| Комплектація | Намет Сумка-чохол для транспортування Штанги зі скловолокна (fiberglass) Набір кріплень для фіксації намету на ґрунті або піску (металічні гачки та шнур для розтяжок). Інструкція |
| Особливості намету/тенту | Немає |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | Сумка-чохол для транспортування |
- Ціна: 921 ₴


