
Намет High Peak Kira 3 Dark Grey/Red (10214)
- Немає в наявності
- Код: OT_926288
4 170 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
High Peak Kira 3 Dark Grey/Red (10214) - сучасний туристичний тримісний намет для комфортного відпочинку на природі. Два роздільні входи, зручний просторий тамбур для речей та організації кухні, система вентиляції Vario Vent Control, проста установка.
Особливості:
- Ефективна система вентиляції спальні Vario Vent Control створює комфортний мікроклімат за будь-яких погодних умов.
- Два роздільні входи до намету.
- Москітна сітка на дверях у спальню.
- Два регульовані вентиляційні вікна.
- Всі шви дна і намету проклеєні спеціальною стрічкою, гарантуючи при цьому захист від проникнення вологи в дощову погоду.
- Яскраво-червоні відтяжки сприяють кращій орієнтації на місцевості в темний час доби.
- Для швидкої та правильної установки намету застосовано кольорове маркування опорних дуг.
- Кишені для дрібних речей
- Кріплення для ліхтаря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | |
| Вага | 4.1 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 125 см |
| Довжина | 340 см |
| Ширина | 190 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 55 х 14 х 14 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø7,9 мм |
| Кількість спальних місць | Тримісні |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Breathable Polyester (повітропроникний поліестер) |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 4 170 ₴






