
Намет Vango Skye 400 Treetops (TERSKYE T15173)
- Немає в наявності
- Код: OT_926316
6 552 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Артикул товару: 926316
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Країна виробник | Великобританія |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Тунель |
| Колір | Рожевий |
| Вага | |
| Вага | 6.6 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 140 см |
| Довжина | 420 см |
| Ширина | 260 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 65 х 23 х 23 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги Vango Powerflex® зі скловолокна |
| Кількість спальних місць | Чотиримісні |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, сумка-чохол для транспортування, дуги, кілочки, відтяжки |
| Особливості намету/тенту | Breathable Polyester (повітропроникний поліестер) |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | Сумка-чохол для транспортування |
- Ціна: 6 552 ₴









