
Намет пʼятимісний Ferrino Meteora 5 Bordeaux (91154HMM)
- Немає в наявності
- Код: OT_926555
20 499 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет пʼятимісний Ferrino Meteora 5 Bordeaux (91154HMM) - сімейний тунельний намет із двома входами, просторим тамбуром із вшитою підлогою та спальнею зі знімною перегородкою. Москітна сітка на бічних вхідних дверях гарантує захист від настирливих комах. Система вентиляції Air Ventilation System забезпечує постійну циркуляцію повітря, а також позбавляє утворення конденсату. Панорамне бічне вікно наповнює внутрішній простір світлом. Висота тамбура 195 см дозволяє стояти на повний зріст.
Особливості:
- Hydrostatic Head 2000 mm - тканина намету має термоізоляційне алюмінізоване поліуретанове покриття, що знижує підвищення температури всередині намету в сонячну погоду та забезпечує водонепроникність 2000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання попаданню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться за прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Точка кріплення для кемпінгового ліхтаря.
- Комфортна спальня зі знімною перегородкою розрахована на п'ятьох осіб.
- Кишені у внутрішньому наметі дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
- Просторий тамбур із повністю вшитою підлогою дозволяє облаштувати похідну кухню, розташувати розкладне ліжко або поставити пару стільців для відпочинку.
- Дві вхідні двері для зручного доступу.
- Два вікна зі шторами. Одне панорамне вікно розміщене у бічній частині зовнішнього тенту, друге - в торці внутрішнього намету.
- Конструкцією передбачено чотири вентиляційні вікна, розташовані в кутах намету, що сприяє провітрюванню тамбура та внутрішнього намету.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrino |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Тунель |
| Колір | Бордовий |
| Вага | |
| Вага | 12.8 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 185 см |
| Довжина | 420 см |
| Ширина | 320 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Металлизированный полиэстер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 24 міс |
| Довжина в пакованні | 65 х 25 x 30 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø11 мм |
| Кількість спальних місць | П'ять місць і більше |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, ремкомплект, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Breathable Polyester (повітропроникний поліестер) |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 20 499 ₴




