
Намет двомісний Highlander Blackthorn 2 Hunter Green (TEN132-HG)
- Немає в наявності
- Код: OT_926958
5 400 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Highlander Blackthorn 2 Hunter Green (TEN132-HG) - компактний двомісний намет, ідеально підходить для піших походів у вологих і вітряних умовах. Легка конструкція має низький профіль, щоб витримувати сувору погоду та зберігати міцність намету під час сильного вітру, а вбудована москітна сітка захищає від комах. Не зважаючи на компактні розміри, цей двошаровий намет із якісним поліуретановим покриттям зовнішнього тенту здатний захистити від дощу середньої інтенсивності не тільки господарів, а й досить об'ємні рюкзаки, взуття та інші особисті речі. Все це можна розмістити в місткому тамбурі з вбудованою підлогою. Ви можете встановити цей намет за п’ять хвилин і упакувати його в чохол загальною вагою до 3 кг, що робить його чудовим вибором для Вас і Вашого компаньйона в подорожі.
Особливості:
- Підлога в тамбурі зберігає речі сухими під час дощу.
- Москітна сітка на вході у внутрішній намет.
- Проклеєні шви дна та зовнішнього тенту.
- У місцях найбільшого навантаження намет посилено додатковими текстильними накладками.
- Регульоване вентиляційне вікно в тильній частині намету.
- Інструкція по встановленню вшита в чохол.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Країна виробник | Великобританія |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Тунель |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 2.85 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 330 см |
| Ширина | 170 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 55 х 15 х 15 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø6,9 мм |
| Кількість спальних місць | Двомісні |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Breathable Polyester (повітропроникний поліестер) |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 5 400 ₴










