
Намет Outwell Cloud 5 Blue(111046)
- Немає в наявності
- Код: OT_928274
7 812 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Артикул товару: 928274
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Країна виробник | Данія |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Синій |
| Вага | |
| Вага | 8.7 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 185 см |
| Довжина | 360 см |
| Ширина | 320 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 24 міс |
| Довжина в пакованні | 61 х 26 х 26 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø11 мм |
| Кількість спальних місць | П'ять місць і більше |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, компресійна сумка, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція |
| Особливості намету/тенту | Повітропроникний 100% поліестер |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладэш |
| Паковання | Компресійна сумка |
- Ціна: 7 812 ₴









