
Намет Outwell Dash 5 Blue (111048)
- Немає в наявності
- Код: OT_928732
12 555 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Артикул товару: 928732
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Країна виробник | Данія |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Тунель |
| Колір | Синій |
| Вага | |
| Вага | 11.1 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 200 см |
| Довжина | 475 см |
| Ширина | 320 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 24 міс |
| Довжина в пакованні | 70 х 26 х 26 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø9,5/Ø11 мм |
| Кількість спальних місць | П'ять місць і більше |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, компресійна сумка, дуги, кілочки, відтяжки |
| Особливості намету/тенту | Повітропроникний 100% поліестер |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладэш |
| Паковання | Компресійна сумка |
- Ціна: 12 555 ₴









