
Намет Easy Camp Blazar 400 Rustic Green (120385)
- Немає в наявності
- Код: OT_928897
9 600 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Easy Camp Blazar 400 Rustic Green (120385) - чотиримісний купольний намет, який ідеально підходить для сімейного відпочинку. У даній моделі досить просторий тамбур зі знімною підлогою та дві вхідні двері для зручного доступу. Прозорі вікна наповнюють внутрішній простір світлом, а фіранки сприяють усамітненню в разі потреби. Фронтальні вентиляційні вікна, що регулюються, у поєднанні з великою вентиляційною панеллю в тильній частині намету забезпечують необхідну циркуляцію повітря. Внутрішній намет має D-подібні двері для зручного доступу та точку підвісу для ліхтаря.
Особливості:
- Hydrostatic Head 2000 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 2000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання потраплянню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Затемнені стіни і стеля внутрішнього намету зменшують проникнення світла, що сприяє гарному сну.
- Точка кріплення для кемпінгового ліхтаря.
- Комфортна спальня розрахована на чотирьох осіб.
- Кишені у внутрішньому наметі дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
- Просторий тамбур зі знімною підлогою.
- Дві вхідні двері для зручного доступу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Країна виробник | Данія |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 6.4 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 180 см |
| Довжина | 260 см |
| Ширина | 260 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 65 х 23 х 23 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø9,5 мм |
| Кількість спальних місць | Чотиримісні |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Breathable 100% polyester (повітропроникний поліестер) |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладэш |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 9 600 ₴



