
Намет тримісний Easy Camp Eclipse 300 Rustic Green (120386)
- Немає в наявності
- Код: OT_928898
7 290 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Easy Camp Eclipse 300 Rustic Green (120386) - тримісний купольний намет із тунельним входом для комфортного сну трьох людей. Третя дуга створює місткий тамбур зі знімною підлогою для розміщення похідного інвентарю необхідного для відпочинку на природі. Прозорі вікна наповнюють внутрішній простір світлом. Великі вхідні двері, а також двері збоку забезпечують зручний доступ усередину. Регульовані вентиляційні вікна у передній та верхній частині намету сприяють постійній циркуляції повітря. Внутрішній намет має D-подібні двері для зручного доступу та точку підвісу для ліхтаря. Місткий тамбур і комфортна спальня в поєднанні з компактним розміром сумки-чохла роблять цей намет ідеальним для туристів, що подорожують невеликим автомобілем.
Особливості:
- Hydrostatic Head 2000 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 2000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання потраплянню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Затемнені стіни і стеля внутрішнього намету зменшують проникнення світла, що сприяє гарному сну.
- Точка кріплення для кемпінгового ліхтаря.
- Комфортна спальня розрахована на трьох осіб.
- Кишені у внутрішньому наметі дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
- Просторий тамбур зі знімною підлогою.
- Дві вхідні двері для зручного доступу.
- Регульовані вентиляційні вікна розташовані у передній частині та вгорі намету.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Країна виробник | Данія |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 4.5 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 360 см |
| Ширина | 200 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 62 х 22 х 22 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø7,9/Ø8,5 мм |
| Кількість спальних місць | Тримісні |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Breathable 100% polyester (повітропроникний поліестер) |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладэш |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 7 290 ₴



