
Намет двомісний Easy Camp Spirit 200 Rustic Green (120396)
- Немає в наявності
- Код: OT_928903
5 640 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет двомісний Easy Camp Spirit 200 Rustic Green (120396) має форму тунелю з каркасом із двох дуг. Попередньо вигнута передня дуга створює додатковий простір над головою. Місткий тамбур зі знімною підлогою призначений для зручного зберігання спорядження. Розрахована на двох людей затемнена спальня гарантує комфортний сон у будь-який час дня та ночі. Регульовані вентиляційні вікна у фронтальній та тильній частині намету забезпечують циркуляцію та приплив свіжого повітря. Для Вашої зручності є точка для підвішування ліхтаря та кишені для зберігання дрібних речей. Намет двомісний Easy Camp Spirit 200 Rustic Green (120396) стане ідеальним вибором для вело- та мототуристів.
Особливості:
- Hydrostatic Head 2000 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 2000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання потраплянню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Затемнені стіни і стеля внутрішнього намету зменшують проникнення світла, що сприяє гарному сну.
- Точка кріплення для кемпінгового ліхтаря.
- Комфортна спальня розрахована на двох осіб.
- Кишені у внутрішньому наметі дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
- Тамбур зі знімною підлогою.
- Регульовані вентиляційні вікна у передній та тильній частині намету.
- Ідеально підходить для велосипедних чи мотоциклетних турів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Країна виробник | Данія |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Тунель |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 2.9 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 310 см |
| Ширина | 150 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 60 х 18 х 18 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø7,9 мм |
| Кількість спальних місць | Двомісні |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Breathable 100% polyester (повітропроникний поліестер) |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладэш |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 5 640 ₴





