
Намет пляжний Outwell Beach Shelter Compton Blue (111230)
- Немає в наявності
- Код: OT_929011
4 380 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет пляжний Outwell Beach Shelter Compton Blue (111230) забезпечує захист від вітру та сонця під час відпочинку на пляжі. Завдяки вшитій підлозі, сітчастим вентиляційним вікнам зі шторами та внутрішній висоті 160 см, це дуже практичний варіант для сімей з маленькими дітьми. Нейлонові мішки на кожному кутку можна заповнити піском і закопати для надійної фіксації намету.
Особливості:
- Outtex® UV 100% polyester - тканина намету відповідає найновішим технічним вимогам до зовнішніх тентів.
- Taped Seams - усі шви дна та тенту намету проклеєні спеціальною стрічкою, що забезпечує захист від проникнення вологи в дощову погоду.
- Fibreglass Poles - дуги зі склововна з порожнім сердечником для легкості та гнучкості.
- Carrybag - сумка-чохол із ручками для перенесення упакованого намету на короткі відстані.
- Легко встановлюється.
- Поліестерова тканина із захистом від УФ-променів +50UV.
- Внутрішні кишені із сітки для зберігання речей.
- Кутові кишені можна заповнити піском для додаткової стійкості.
- Великі вентиляційні вікна.
- Пластикові кілочки для встановлення на піску.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Країна виробник | Данія |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Намет |
| Колір | Синій |
| Вага | |
| Вага | 3.6 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 160 см |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 210 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 24 міс |
| Довжина в пакованні | 100 x 12 х 12 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø8,5 мм |
| Кількість спальних місць | Двомісні |
| Комплектація | Намет, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Немає |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 4 380 ₴








