
Намет двомісний Easy Camp Meteor 200 Rustic Green (120392)
- Немає в наявності
- Код: OT_929020
3 949 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проста конструкція двомісного купольного намету Easy Camp Meteor 200 Rustic Green (120392) цінується любителями відпочинку на природі, завдяки чому його можна використовувати в різних ситуаціях. Невелика вага намету дозволяє розмістити його в туристичному рюкзаку, а установка займе не більше п'яти хвилин. Спереду є місце, щоб розмістити взуття чи рюкзак, висота всередині достатня, щоб сидіти. Регульовані вентиляційні вікна зверху намету забезпечують приплив свіжого повітря. Дана модель буде ідеальним вибором для туристів-початківців.
Особливості:
- Hydrostatic Head 2000 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 2000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання потраплянню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Затемнені стіни і стеля внутрішнього намету зменшують проникнення світла, що сприяє гарному сну.
- Точка кріплення для електричного ліхтаря.
- Комфортна спальня розрахована на двох осіб.
- Кишені у внутрішньому наметі дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
- Регульовані вентиляційні вікна розташовані вгорі намету.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Країна виробник | Данія |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 2.7 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 260 см |
| Ширина | 140 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 57 x 16 х 16 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø7,9 мм |
| Кількість спальних місць | Двомісні |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Breathable 100% polyester (повітропроникний поліестер) |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 3 949 ₴



