
Намет Outwell Lindale 3PA Green (111176)
- Немає в наявності
- Код: OT_929225
23 436 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Артикул товару: 929225
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Країна виробник | Данія |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Тунель |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 16.4 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 210 см |
| Довжина | 440 см |
| Ширина | 250 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 24 міс |
| Довжина в пакованні | 80 x 36 x 36 см |
| Каркас намету/тенту | Надувні опорні балки 9 psi/0,6 bar + дуга зі скловолокна Ø 8,5 мм |
| Кількість спальних місць | Тримісні |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, сумка-чохол для транспортування, дуга, кілочки, відтяжки, насос, інструкція |
| Особливості намету/тенту | Повітропроникний 100% поліестер |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | В'єтнам |
| Паковання | Компресійна сумка |
- Ціна: 23 436 ₴







