
Намет High Peak Kingfisher 2 LW Pesto/Red (10339)
- Немає в наявності
- Код: OT_929529
5 340 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
High Peak Kingfisher 2 LW Pesto/Red (10339) - легкий одношаровий двомісний купольний намет з алюмінієвим каркасом, важить всього 1,9 кг і вражає невеликим розміром упаковки. Гнучкі та міцні дуги виготовлені з високоякісного алюмінієвого сплаву 7001 Т6, гарантуючи високу стійкість до вітрових навантажень. Надлегкі та міцні алюмінієві кілки надійно закріплюють намет до землі. На екстремально твердому ґрунті або дерев’яній платформі намет можна закріпити камінням. Чотири великі петлі ідеально утримують каміння, щоб намет тримався на землі. Зовнішній тент водостійкістю 3000 мм вод. ст. виготовлений із високоякісного поліестеру з поліуретановим покриттям та має водонепроникні шви. Цей одношаровий намет можна встановити швидко та без зусиль завдяки самонесучій конструкції. Тамбур має додатковий простір для зберігання спорядження, а велика верхня вентиляція забезпечує оптимальну циркуляцію повітря. Вхід із сітчастими дверима збільшує потік повітря у наметі та запобігає проникненню комах. Намет оснащений практичною сітчастою полицею для дрібних речей та кріпленням для ліхтаря. High Peak Kingfisher 2 LW Pesto/Red (10339) розрахований для двох людей, а також має додаткове місце для зберігання трекінгового спорядження. Це чудовий намет для катання на велосипедах, мотоциклах, каное та для розбиття табору в дикій природі.
Особливості:
- Одношарова конструкція.
- Застібка на блискавці із захистом від дощу.
- Велика верхня вентиляція.
- Подвійний вхід із повністю сітчастими дверима.
- Дверна система, що легко прибирається.
- Подовжені петлі для кріплення намету до землі камінням чи гілками.
- Червона окантовка по периметру намету для гарної видимості в сутінках.
- Сітчаста полиця для дрібних предметів.
- Кріплення для ліхтаря.
- Блискавки SBS.
- Алюмінієві кілочки.
- Сумка на блискавці для перенесення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Літо |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | |
| Вага | 1.9 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 280 см |
| Ширина | 140 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 1,2 кг |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 46 х 12 х 12 см |
| Каркас намету/тенту | Алюмінієві дуги 7001 T6 Ø7,9 мм |
| Кількість спальних місць | Двомісні |
| Комплектація | Намет, сумка на блискавці для перенесення, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція |
| Особливості намету/тенту | Немає |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | Сумка на блискавці для перенесення |
- Ціна: 5 340 ₴





