
Намет High Peak Nightingale 3 LW Pesto/Red (10336)
- Немає в наявності
- Код: OT_929530
8 970 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
High Peak Nightingale 3 LW Pesto/Red (10336) - легкий тримісний купольний намет з алюмінієвим каркасом, важить всього 3,5 кг і вражає дуже маленьким розміром упаковки. Гнучкі та міцні дуги виготовлені із високоякісного алюмінієвого сплаву 7001 Т6, гарантуючи високу стійкість до вітрових навантажень. Надлегкі та міцні алюмінієві кілочки надійно закріплюють намет до землі. Зовнішній тент водостійкістю 3000 мм вод. ст. виготовлений із високоякісного поліестеру з поліуретановим покриттям та має водонепроникні шви. Внутрішній намет попередньо прикріплений до зовнішнього тенту, забезпечуючи швидку і легку установку і зберігаючи внутрішнє приміщення сухим під час установки/демонтажу в дощову погоду. Модель має захищений від негоди вхід і тамбур для зберігання речей. Кріплення підлоги до внутрішнього намету та бризковика запобігає попаданню бруду в зону тамбуру. Два регульовані вентиляційні отвори забезпечують безперервний потік повітря для спокійного сну і тому повинні бути завжди відкритими. Подовжений внутрішній намет довжиною 230 см з великими дверима Easy Stow Away, які акуратно складаються в пришиту кишеню. Сітчасті двері збільшують приплив повітря всередину намету і захищають від комах. Намет оснащений практичною сітчастою полицею для дрібних речей, внутрішніми кишенями і кріпленням для ліхтаря. High Peak Nightingale 3 LW Pesto/Red (10336) розрахована для трьох осіб, а також має додаткове місце для зберігання трекінгового спорядження. Це відмінний намет для велосипедних, мотоциклетних, каное-турів, а також походів у дикій природі.
Особливості:
- Захищений від негоди вхід.
- Дверна система, яка легко збирається.
- Тамбур з місцем для зберігання речей.
- Підлога тамбура закріплена до передньої частини внутрішнього намету.
- 2 регульовані вентиляційні отвори.
- Червона окантовка по периметру намету для гарної видимості в сутінках.
- Кольорове маркування дуг.
- Попередньо встановлений внутрішній намет.
- Довжина спального місця - 230 см.
- Подвійний вхід із повністю сітчастими дверима.
- Дверна система Easy Stow Away.
- Внутрішні кишені для дрібних предметів.
- Сітчаста полиця для дрібних предметів.
- Кріплення для ліхтаря.
- Блискавки SBS.
- Алюмінієві кілочки.
- Сумка на блискавці для перенесення.
- Герметичні шви.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | |
| Вага | 3.5 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 125 см |
| Довжина | 320 см |
| Ширина | 200 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 3,8 кг |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 54 х 16 х 16 см |
| Каркас намету/тенту | Алюмінієві дуги 7001 T6 Ø7,9 мм |
| Кількість спальних місць | Тримісні |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, сумка на змійці для перенесення, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція |
| Особливості намету/тенту | Breathable Polyester (повітропроникний поліестер) |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | Сумка на блискавці для перенесення |
- Ціна: 8 970 ₴









