
Намет High Peak Beaver 3 Black (10320)
- Немає в наявності
- Код: OT_929533
2 730 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легкий одношаровий тримісний купольний намет High Peak Beaver 3 Black (10320) відмінно підійде для нескладних походів та короткострокового відпочинку на природі в теплу пору року. Широке спальне місце забезпечує комфортний сон після активного дня. Вентиляційні отвори та москітна сітка на вході забезпечать приплив свіжого повітря та захист від настирливих комах. Внутрішні кишені та фіксатор для ліхтаря доповнюють намет.
Особливості:
- Захищений від негоди вхід із навісом.
- Верхні вентиляційні отвори.
- Москітна сітка на верхній частині дверей.
- Внутрішні кишені для дрібних речей.
- Кріплення для ліхтаря.
- Блискавки SBS.
- Герметичні шви.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Літо |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Чорний |
| Вага | |
| Вага | 2.6 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 180 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 2,9 кг |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 57 x 15 x 11 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø7,9 мм, сталеві стійки Ø16 мм |
| Кількість спальних місць | Тримісні |
| Комплектація | Намет, сумка на блискавці для перенесення, вертикальні стійки, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція |
| Особливості намету/тенту | Немає |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | Сумка на блискавці для перенесення |
- Ціна: 2 730 ₴






