
Намет пʼятимісний High Peak Santiago 5.0 Light Grey/Dark Grey/Green (11802)
- Немає в наявності
- Код: OT_929538
18 000 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
High Peak Santiago 5.0 Light Grey/Dark Grey/Green (11802) - п'ятимісний намет із повнорозмірним вшитим дном, яке забезпечує всебічний захист від комах та вологи. У житловій зоні є повністю сітчасті двері та два бічних сітчастих вікна для збільшення постійного припливу свіжого повітря всередину намету. Всі сітчасті панелі закриваються на блискавки захисною тканиною та мають спеціальні вставки на випадок дощу. Фронтальні прозорі вікна у житловій зоні наповнюють внутрішнє приміщення світлом, а штори за необхідності забезпечують усамітнення. Дах має тепловідбивне алюмінізоване покриття, що знижує підвищення температури всередині намету вдень у сонячну погоду. Два передніх вентиляційних вікна сприяють безперервному потоку повітря і зменшують утворення конденсату. Винайдена компанією High Peak система вентиляції Dual Flow забезпечує відмінну циркуляцію повітря в спальні. Клапан на блискавці дозволяє прокласти електрокабель всередину намету під час перебування у кемпінговому таборі. Широка затемнена спальня гарантує комфортний сон не тільки вночі, а й при яскравому ранковому сонці, що сходить. Дверна система Vario Vent Control з великими сітчастими панелями захищає спальню від комах та покращує повітропроникність. Внутрішній клапан на блискавці легко регулюється і акуратно складається в зручну кишеню. Органайзери та внутрішні кишені дозволяють акуратно зберігати все необхідне, а тримач для ліхтаря доповнює внутрішній намет. High Peak Santiago 5.0 Light Grey/Dark Grey/Green (11802) вміщує до п'яти осіб та ідеально підходить для сімейного кемпінгу.
Особливості:
- Два незалежні входи з москітною сіткою на дверях.
- Містка житлова зона з повністю вшитою підлогою.
- Дах має тепловідбивне алюмінізоване покриття.
- Два фронтальні прозорі вікна для доступу світла.
- Два бічні сітчасті вікна для додаткової вентиляції.
- Три регульовані вентиляційні клапани.
- Затемнений внутрішній намет для комфортного сну.
- Клапан на блискавці для прокладання електрокабелю.
- Великий простір між зовнішнім тентом і внутрішнім наметом для циркуляції повітря.
- Кольорове маркування дуг для легкого встановлення намету.
- Система вентиляції спальні Vario Vent Control.
- Два зручні органайзери.
- Точка кріплення для ліхтаря.
- Внутрішні кишені для речей першої необхідності.
- Блискавки SBS.
- Сумка на блискавці для перенесення.
- Надійні та міцні сталеві кілочки Ø5 мм.
- Герметичні шви.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Тунель |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | |
| Вага | 11 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 190 см |
| Довжина | 430 см |
| Ширина | 300 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Металлизированный полиэстер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 62 х 26 х 26 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø11 мм |
| Кількість спальних місць | П'ять місць і більше |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Breathable Polyester (повітропроникний поліестер) |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 18 000 ₴






