
Намет двомісний Easy Camp Comet 200 Rustic Green (120404)
- Немає в наявності
- Код: OT_929564
3 270 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний одношаровий купольний намет Easy Camp Comet 200 Rustic Green (120404) ідеально підходить для двох людей, які бажають провести ніч на природі з мінімальними фінансовими витратами. Невелика вага намету дозволяє розмістити його в туристичному рюкзаку, а установка займе не більше п'яти хвилин. Вхідні двері з москітною сіткою захищають від комах. Регульовані вентиляційні вікна в верхній частині намету забезпечують приплив свіжого повітря. Дана модель буде прекрасним вибором для туристів-початківців.
Особливості:
- Hydrostatic Head 600 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 600 мм вод. ст.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Москітна сітка на дверях та вентиляційних вікнах для захисту від комах.
- Точка кріплення для ліхтаря.
- Комфортна спальня розрахована на двох осіб.
- Внутрішні кишені дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
- Регульовані вентиляційні вікна розташовані вгорі намету.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Країна виробник | Данія |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Літо |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 1.7 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 600 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 205 см |
| Ширина | 140 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 58 х 12 х 12 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø7,9 мм |
| Кількість спальних місць | Двомісні |
| Комплектація | Намет, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Немає |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 3 270 ₴









