
Намет тримісний Easy Camp Spirit 300 Steel Blue (120418)
- Немає в наявності
- Код: OT_929568
7 770 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет тримісний Easy Camp Spirit 300 Steel Blue (120418) має форму тунелю з каркасом із трьох дуг. Місткий тамбур зі знімною підлогою призначений для зручного зберігання спорядження. Розрахована на трьох осіб затемнена спальня гарантує комфортний сон у будь-який час дня та ночі. Регульовані вентиляційні вікна у фронтальній та тильній частині намету забезпечують циркуляцію та приплив свіжого повітря. Для Вашої зручності є два незалежні входи, точка для підвішування ліхтаря та кишені для зберігання дрібних речей. Намет тримісний Easy Camp Spirit 300 Steel Blue (120418) стане ідеальним вибором для вело- та мототуристів.
Особливості:
- Hydrostatic Head 2000 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 2000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання потраплянню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Затемнені стіни і стеля внутрішнього намету зменшують проникнення світла, що сприяє гарному сну.
- Точка кріплення для кемпінгового ліхтаря.
- Комфортна спальня розрахована на трьох осіб.
- Кишені у внутрішньому наметі дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
- Два незалежні входи для зручного доступу до намету.
- Тамбур зі знімною підлогою.
- Регульовані вентиляційні вікна у передній та тильній частині намету.
- Ідеально підходить для велосипедних чи мотоциклетних турів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Країна виробник | Данія |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Тунель |
| Колір | Синій |
| Вага | |
| Вага | 4.5 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 410 см |
| Ширина | 200 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 63 x 19 х 19 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø8,5 мм |
| Кількість спальних місць | Тримісні |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Breathable 100% polyester (повітропроникний поліестер) |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладэш |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 7 770 ₴




